eurovolleyCEV Eurovolley 2021

Polska – Belgia: 3:0 (25:18, 26:24, 25:16)

Więcej…

ME2021: Polska - Grecja

<eurovolleyW kolejnym dniu CEV Eurovolley 2021 reprezentacja Polski zmierzyła się z reprezentacją Grecji. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla podopiecznych Vitala Heynena

Polska – Grecja 3:1 (25:15, 25:22, 20:25, 26:24)

Więcej…

Wracamy do grania: Polska - Niemcy

pol ger 449566Po dziewięciu miesiącach przerwy, spowodowanej pandemią coronavirusa, reprezentacja Polski rozegrała pierwsze spotkanie w tym sezonie z reprezentacją Niemiec w Zielonej Górze.

Tokyo Volleybal Qualification

tvioqW turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich Tokyo 2020 reprezentacja Polski zmierzyła się z Serbią. Podopieczne Jacka Nawrockiego rozegrała bardzo dobry turniej przegrywając tylko z aktualnymi Mistrzyniami Świata.

Polska - Serbia 1:3 (25:21, 23:25, 16:25, 23:25)

Więcej…

VLN: Porażka z Dominikaną

vnlVLN: Porażka z Dominikaną na zakończenie rozgrywek

Polska - Dominikana 1:3 (18:25, 25:16, 21:25, 20:25)

Polska: Polańska, Kąkolewska, Pleśnierowicz, Grajber, Mędrzyk, Smarzek, Stenzel (L) - Nowicka, Łukasik, Efimienko

Dominikana: Eve, Marte, Arias, Pena Isabel, Martinez, Gonzalez, Binet (L) - Rodriguez, Dominguez

Więcej…

AZS - Krispol Września

nowy AZS

Po 2029 dniach AZS Czestochowa znów zagrał w Hali Polonia. Przeciwnikiem był APP Krispol Września, prowadzony przez Mariana Kardasa. Magia hali znowu dała o sobie znać, gdyż wicelider I Ligi Mężczyzn - Krispol Września poniósł sromotną porażkę w trzech setach.